И в третия си опит Пирин не успя да спечели срещу Кариана Ерден

21 септември 2019 10:07   13 коментара   9013 прочита

Отборът на Пирин отново не успя да спечели срещу Кариана Ерден, като това бе трети опит на орлетата срещу дебютиралите преди година във Втора лига футболисти на село Ерден. Този път благоевградчани бяха много близо, като пропиляха два гола аванс.

В истинско голово шоу, завършвайки наравно 2:2 в мач от 9-ия кръг на Втора лига, гостите определено трябва да съжаляват за пропусната победа. “Орлетата” водеха с 0:2 до 42-ата минута. Глоар Антонио даде аванс на благоевградчани в 25-ата минута. Пет минути по-късно Владислав Златинов отбеляза втори гол във вратата на Кариана.

И когато изглеждаше, че Пирин ще завоюва ценни три точки, Ангел Бастунов отбеляза гол в 42-ата минута, който бе от огромно значение за футболистите на Кариана преди края на първото полувреме. След почивката домакините бяха по-активни в търсенето на изравнително попадение. То дойде в 59-ата минута, в която Николай Дичев се разписа за крайното 2:2.

В добавеното време Руслав Иванов получи втори жълт и респективно червен картон. В предишния кръг Пирин успя да навакса пасив от два гола срещу Спартак Варна за крайното 2:2, а сега отново приключи при същия резултат гостуването си в Ерден.

18

Пирин не може да победи гранда Кариана от село Ерден с население 516 жители. Може би трябва да се привлекат още нови знайни и незнайни чужденци, тези са малко. След такива резултати (не само от тази година, но от последните няколко години) във всеки нормален отбор щеше да има оставки, но само тук приближената на кмета и шиши лелка Уорън е сменя доказаните некадърници Венко Попов и Елезов.

21 Септември 2019 10:19 | Калоянчо
8
 (
18

След загубата от зидаро-мазачите и пазачите от Нова Загора мислех, че сме ударили дъното, но щом и село не може да победим май копаем надолу. Срам за ръководството на най обичания отбор в Югозапада.

21 Септември 2019 10:23 | Калоянчо
10
 (
18

И НА МАЛКИТЕ ДЕЦА Е ЯСНО, ЧЕ ФИРМАТА ЕМИРЕЙТС Е В БЛАГОЕВГРАД, НЕ ДА ВЪЗРАЖДА ФУТБОЛА, А С ДРУГИ ПОЛИТИКО-ИКОНИМИПЕСКИ ИНТЕТЕСИ, ВЕЧЕ СЕ Е НАСОЧИЛА КЪМ КУПУВАНЕ НА ХОТЕЛИ, ИМОТИ, ИНВЕСТИЦИИ В РАЗЛИЧНИ ОТ ФУТБОЛА НЕЩА. ПОРЕДНАТА СХЕМА НА ПЕЕВСКИ ТОЗИ ПЪТ В КОМБИНА С ПАДЕШКИЯ ХИТРЕЦ.

13

Един и същ смотльо пише по 5 коментара наведнъж. Кариана не е това, което беше миналата година. Сега бюджета им е един от най-високите за Б група, взели са опитни играчи, треньор им е Веселин Великов, пред 2 кръга бяха на първо място с 4 победи и 1 равенство. Ние си ги надиграхме тотално, а и май втория им гол е нередовен. Загорец Нова Загора са на 1во място в Югоизточната В група с 7 победи от 7 мача, така че като не разбираш, не говори наизуст.

Пирин въври нагоре, ти умирай от злоба и завист и чакай да загубиме точки, за да сееш жлъч.

21 Септември 2019 15:23 | Да
7
 (
11

Кариана ни победиха и миналата година . Съгласен Съгласен съм с теб, че ни трябва нов треньор и че нивото ни е на отбор от В група

21 Септември 2019 16:29 | вавав
3
 (
9

ама аз не мога да разбера що за феноме сте и що за разабирачи и как може да имате претенции за смяна на треньора при положение че Прин няма загуба в 5 поредни мача.... миналата година на 5 мача взимахме по 1 2 точки бехте недоволни сега пак ....шо ви става незнам

21 Септември 2019 16:54 | Питанчо
5
 (
7

До Пирин - Кариана не ни ли победи два пъти и миналата година? Знаем, че критиците са виновни за слабите резултати на Пирин, а некадърните Венко Попов, Елезов, кмета и леля Уорън са невинни. Пет мача без загуба, тази в Нова Загора не я ли броим?

21 Септември 2019 17:00 | Пирин
3
 (
9

Само Пирин!!!!!

21 Септември 2019 19:53 | Тетка ви Уорън.
4
 (
6

Баламурници ви направих. Аз, името и кучката.

21 Септември 2019 21:06 | Jorkata
-1
 (
7

Въй, край предавам се. Не издържам повече на таз омраза нечовешка. Простими ми мой футболе но простотията човешка е нетърпима. Сбогом, нема а стапим на стадионо. Они не си обичат отборо

23 Септември 2019 10:18 | bobi
1
 (
3

Пак едни и същи компетентни специалисти дават оценки, много сте ЖАЛКИ в опитите си да се правите на интересни!!!! Но както обикновено вие сте толкова МИЗЕРНИ, че няма кой да ви обърне внимание, ха, ха, ха !!!! Само Пирин, всичко се нарежда ние, които обичаме отбора вярваме във всичко, което се прави в клуба, за да станем големи!!!!

23 Септември 2019 15:22 | Питър
0
 (
2

Да бе разбрахме, пишещите във форума са виновни за слабите резултати. Тетйата, кмета, Венко и Елезов са си екстра.