ƒомашен мехлем разрушава шиповете ѕолезно!  ултурни обичаи, с които да внимавате при пътуване в чужбина “ежки дни за ƒеси —лава! “€ огромна си стои вкъщи, Ѕлагой вилнее по кръчмите (‘ото)
   –егистрац舫абравена парола

» в трети€ си опит ѕирин не усп€ да спечели срещу  ариана ≈рден

21 септември 2019 10:07  13 коментара   6657 прочита

ќтборът на ѕирин отново не усп€ да спечели срещу  ариана ≈рден, като това бе трети опит на орлетата срещу дебютиралите преди година във ¬тора лига футболисти на село ≈рден. “ози път благоевградчани б€ха много близо, като пропил€ха два гола аванс.

¬ истинско голово шоу, завършвайки наравно 2:2 в мач от 9-и€ кръг на ¬тора лига, гостите определено тр€бва да съжал€ват за пропусната победа. “ќрлетата” водеха с 0:2 до 42-ата минута. √лоар јнтонио даде аванс на благоевградчани в 25-ата минута. ѕет минути по-късно ¬ладислав «латинов отбел€за втори гол във вратата на  ариана.

» когато изглеждаше, че ѕирин ще завоюва ценни три точки, јнгел Ѕастунов отбел€за гол в 42-ата минута, който бе от огромно значение за футболистите на  ариана преди кра€ на първото полувреме. —лед почивката домакините б€ха по-активни в търсенето на изравнително попадение. “о дойде в 59-ата минута, в ко€то Ќиколай ƒичев се разписа за крайното 2:2.

¬ добавеното време –услав »ванов получи втори жълт и респективно червен картон. ¬ предишни€ кръг ѕирин усп€ да навакса пасив от два гола срещу —партак ¬арна за крайното 2:2, а сега отново приключи при същи€ резултат гостуването си в ≈рден.

18

ѕирин не може да победи гранда  ариана от село ≈рден с население 516 жители. ћоже би тр€бва да се привлекат още нови знайни и незнайни чужденци, тези са малко. —лед такива резултати (не само от тази година, но от последните н€колко години) във всеки нормален отбор щеше да има оставки, но само тук приближената на кмета и шиши лелка ”орън е смен€ доказаните некадърници ¬енко ѕопов и ≈лезов.

21 септември 2019 10:19 |  ало€нчо
ќценка:
8
 (
18

—лед загубата от зидаро-мазачите и пазачите от Ќова «агора мислех, че сме ударили дъното, но щом и село не може да победим май копаем надолу. —рам за ръководството на най обичани€ отбор в ёгозапада.

21 септември 2019 10:23 |  ало€нчо
ќценка:
10
 (
18

» Ќј ћјЋ »“≈ ƒ≈÷ј ≈ я—Ќќ, „≈ ‘»–ћј“ј ≈ћ»–≈…“— ≈ ¬ ЅЋј√ќ≈¬√–јƒ, Ќ≈ ƒј ¬Џ«–ј∆ƒј ‘”“ЅќЋј, ј — ƒ–”√» ѕќЋ»“» ќ-» ќЌ»ћ»ѕ≈— » »Ќ“≈“≈—», ¬≈„≈ —≈ ≈ Ќј—ќ„»Ћј  Џћ  ”ѕ”¬јЌ≈ Ќј ’ќ“≈Ћ», »ћќ“», »Ќ¬≈—“»÷»» ¬ –ј«Ћ»„Ќ» ќ“ ‘”“ЅќЋј Ќ≈ўј. ѕќ–≈ƒЌј“ј —’≈ћј Ќј ѕ≈≈¬— » “ќ«» ѕЏ“ ¬  ќћЅ»Ќј — ѕјƒ≈Ў »я ’»“–≈÷.

13

≈дин и същ смотльо пише по 5 коментара наведнъж.  ариана не е това, което беше миналата година. —ега бюджета им е един от най-високите за Ѕ група, взели са опитни играчи, треньор им е ¬еселин ¬еликов, пред 2 кръга б€ха на първо м€сто с 4 победи и 1 равенство. Ќие си ги надиграхме тотално, а и май втори€ им гол е нередовен. «агорец Ќова «агора са на 1во м€сто в ёгоизточната ¬ група с 7 победи от 7 мача, така че като не разбираш, не говори наизуст.

ѕирин въври нагоре, ти умирай от злоба и завист и чакай да загубиме точки, за да сееш жлъч.

21 септември 2019 15:23 | ƒа
ќценка:
7
 (
11

ариана ни победиха и миналата година . —ъгласен —ъгласен съм с теб, че ни тр€бва нов треньор и че нивото ни е на отбор от ¬ група

21 септември 2019 16:29 | вавав
ќценка:
3
 (
9

ама аз не мога да разбера що за феноме сте и що за разабирачи и как може да имате претенции за см€на на треньора при положение че ѕрин н€ма загуба в 5 поредни мача.... миналата година на 5 мача взимахме по 1 2 точки бехте недоволни сега пак ....шо ви става незнам

21 септември 2019 16:54 | ѕитанчо
ќценка:
5
 (
7

ƒо ѕирин -  ариана не ни ли победи два пъти и миналата година? «наем, че критиците са виновни за слабите резултати на ѕирин, а некадърните ¬енко ѕопов, ≈лезов, кмета и лел€ ”орън са невинни. ѕет мача без загуба, тази в Ќова «агора не € ли броим?

21 септември 2019 17:00 | ѕирин
ќценка:
3
 (
9

—амо ѕирин!!!!!

21 септември 2019 19:53 | “етка ви ”орън.
ќценка:
4
 (
6

Ѕаламурници ви направих. јз, името и кучката.

21 септември 2019 21:06 | Jorkata
ќценка:
-1
 (
7

¬ъй, край предавам се. Ќе издържам повече на таз омраза нечовешка. ѕростими ми мой футболе но простоти€та човешка е нетърпима. —богом, нема а стапим на стадионо. ќни не си обичат отборо

23 септември 2019 10:18 | bobi
ќценка:
1
 (
3

ѕак едни и същи компетентни специалисти дават оценки, много сте ∆јЋ » в опитите си да се правите на интересни!!!! Ќо както обикновено вие сте толкова ћ»«≈–Ќ», че н€ма кой да ви обърне внимание, ха, ха, ха !!!! —амо ѕирин, всичко се нарежда ние, които обичаме отбора в€рваме във всичко, което се прави в клуба, за да станем големи!!!!

23 септември 2019 15:22 | ѕитър
ќценка:
0
 (
2

ƒа бе разбрахме, пишещите във форума са виновни за слабите резултати. “етйата, кмета, ¬енко и ≈лезов са си екстра.