”чените с революионно откритие! "”биват" псориазиса с клетъчна терапи€ ѕолезно е да прочетете! 20 правила за етикет, които вс€ка дама тр€бва да знае Ќа първи €нуари църквата отбел€зва ќбрезание √осподне и се почита паметта на —вети ¬асилий ¬елики
   –егистрац舫абравена парола

» ѕирин стъпи на верни€ коловоз! ѕобеда над Ћитекс

20 август 2019 09:38  26 коментара   7956 прочита

ѕърва победа за орлетата и то при гостуване на Ћитекс. ќтборът на ѕирин постигна първа победа от началото на шампионата във ¬тора лига. ”спехът на "зелените" изковаха –услав »ванов и ’ристос  онтохристос през второто полувреме.

Ѕуквално в последните секунди на мача ѕетър ѕетров реализира почетни€ гол за "оранжевите". ƒвубо€т в Ћовеч беше изгледан на живо от силни€ човек в благоевградски€ клуб »ва ”орън и от бивши€ национален селекционер »вайло ѕетев. ѕървото полувреме предложи много слаб футбол, който със сигурност не се хареса на малцината зрители на ловешки€ стадион.

ѕоложени€та, и то не съвсем чисти, се бро€ха на пръстите на едната ръка. ¬ 11-ата минута јлександър аспарухов от Ћитекс имаше възможност да матира ƒимитър ѕангев, но стрел€ неточно с глава. ƒо почивката момчетата на ∆ивко ∆елев имаха териториално предимство, но то беше безплодно и почти н€маше удари към вратата на ѕирин.

¬ отговор на това в 45-ата минута дойде опасно центриране пред рамката на домакините, което обаче не беше засечено от –услан »ванов. ѕоследва опасен пробив на јхмед јхмедов, но вратар€т отби с крак в корнер. Ћитекс имаше инициативата и в началото на втората част.

¬ 47-ата минута голмайсторът “онислав …орданов опита мерника си от фаул, но изстрелът му премина на целта. “ака дойде време за изненадващи€ удар на "орлетата". ¬ 56-ата минута ≈мил ѕетров направи пробив отл€во, намери с пронизващ пас –услан »ванов и последни€т порази мрежата отблизо - 1:0 за гостите. “ова не беше всичко, което играчите на »во “ренчев б€ха приготвили за "оранжевите".

¬ 61-ата минута новото попълнение ’ристос  онтохристос засече хубаво пас отд€сно и накара за втори път Ќисторов да бърка в мрежата си - 2:0 за ѕирин. —рещата вече "заспиваше" в сво€ край, когато в добавеното време ѕетър ѕетров шутира от границата на наказателното поле. “опката се спр€ във вратата след неособено съсредоточена намеса на стража ѕангев.

¬ъпреки това Ћитекс н€маше време за още и така "орлетата" на “ренчев взеха първите си три точки, за радост на »ва ”орън, ко€то изгледа цели€ мач права. ¬ следващи€ мач ѕирин домакинства на един от новаците във ¬тора Ћига – —партак ѕлевен.

ƒвубо€т е в недел€ от 20:00 на стадион ’ристо Ѕотев.

ѕирин: ѕангев, Ѕастунов, јдемов,  алемба, јнтонио, Ѕлагов, ѕетров, ћихайлов, ѕушкаров, –. »ванов, ÷олев

21

ѕочваме да мачкаме и на терена. ќтуук път€т е само нагоре.

—амо ѕирин !

20 август 2019 10:32 | ƒа
ќценка:
2
 (
16

Ќай - хубавото от мача е победата . ќстават съмнени€та за уговорен мач . ћоже би н€кои отговорни другари, позапълниха банковите си сметки . ƒано ≈мирейтс заработиха поне за премиите . ј може би, късмета ни споходи, но надали .

21

Ќе си харчете парите за купуване на мачове. Ќие влизаме а вие изпадате.

20 август 2019 11:39 | до сашодиковците
ќценка:
12
 (
20

≈ да де.  ато падаме, падаме щото сме слаби.  ато бием, бием щото сме купили мача. Ќ€ма начин ѕирин да си бие. ¬се тр€бва да се мрънка за нещо.

20 август 2019 13:42 | √ошко
ќценка:
-2
 (
12

ј защо при предишното гостуване беше об€вена преми€ от 60 000 и паднахме, сега без об€вена преми€ бием. ƒали преми€та не е отишла в Ћовеч?

20 август 2019 13:44 | »Ћ»я
ќценка:
4
 (
12

ƒќ ј“ќ —ѕ”—Ќј“ј“ј — ѕј–јЎ”“ Ћ≈Ћ ј Ќ≈ –ј« ј–ј ƒќ ј«јЌ»“≈ Ќ≈ јƒЏ–Ќ»÷» ¬≈Ќ ќ ѕќѕќ¬ » ≈Ћ≈«ќ¬, ƒќ ј«¬ј, „≈ ≈ „ј—“ ќ“ —’≈ћј“ј Ќј  ћ≈“„≈“ќ.

20 август 2019 14:23 | сс,
ќценка:
0
 (
6

е има преми€, 2500 лева, обещана след мача. ќ“ BOSS ”ќ–ЏЌ.

15

ѕич, не се хаби да пишеш, толкова сте смешни и незначителни и като отбор и като село, че никой не ви обръща внимание на коментарите . ’оди да пишеш под темите за беласица, там ще хванеш дикиш, вие сте си от една черга мизерници

20 август 2019 16:08 | √ошко
ќценка:
0
 (
8

ўом 500 лева преми€ на човек сравн€вайте с 60 000 отборна, €сно що за калинки пишат тук. —коро този балон на фирмата фантом ще се спука.

5

ѕреми€та е 30 000 евро бе тъпаци, шо ви ства.

20 август 2019 17:44 | —туй
ќценка:
0
 (
8

30 000 ≈вро беше об€вена за мача със —ептември, който ѕирин загуби. —ега н€маше предварително об€вена преми€, важи тази по вутрвлен правилник, т€ е 500 лева на футболист играл в мача. »ма ли логика за предишното гостуване да има преми€ 60 000 лева, а сега да е около 6-7 000 общо? ќтворете си очите, не се остав€йте са ви прав€т на глупаци.

20 август 2019 17:50 | ’аха
ќценка:
1
 (
7

—ега н€маше предварително об€вена преми€, защото имаше предварително уговорен мач

5

ƒа не стане като преди 2-3год, премии, премии и накра€ Увелики€ ръководителФ¬енко ѕопов каза н€ма пари за премии!!! јйде стига и ако наистина мисл€т сериозно, н€ма да сложат за треньор този некадърник !!! ќтбора би но игра като селски отбор!!!

20 август 2019 20:46 | —иса
ќценка:
-1
 (
5

¬ие гадни и долни хейтърчета, родени само да плювате и храчите. ќставета хората да работ€т на спокойствие. “акива като вас, нереализирани таланти изпълнени с омраза и комплекси са днешното поколение от паразити. ѕлатени, смехотворни и жалки твари сте предизвикващи само погнуса.

20 август 2019 22:08 | ѕиетробон
ќценка:
-2
 (
6

≈гати, победа на ѕирин, за първи път в истори€та ѕирин има шанс да тръгне към върховете на български€ футбол, за първи път хора с пари, желание и амбиции се захващат с наши€ отбор и май най-накра€ път€т пред нас е цвет€ и рози, а тук 90% от коментарите са как мача е уговорен, как »ва ”орън е лелка, спусната от Ѕорисов, как кмета все още бил собственик и такива дебилщини. јйде по-добре не коментирайте, а и на стадиона не идвайте...

20 август 2019 22:20 | ’аха
ќценка:
3
 (
7

“и, прекрасно, мекотело джендърче, родено, за да величае и лиже анусите на силните на ден€ . ќстави хората да изкажат спокойно мнението си . “акива, като теб, реализирани, на скътани службици изпълнени с подлост и плюскащи на хранилката, сте паразитите които изсмукват душицата на този народ .

21 август 2019 09:08 | ѕиетробон
ќценка:
-1
 (
3

—илен довод да ме опровергаеш, тъпанар такъв. “и ме остави да си гледам победи на ѕирин над говеда и чорбари от новата трибуна, а ти мрази, виждай конспирации навс€къде и във всичко и чакай ѕирин да загуби, за да плюеш на вол€, идиот безподобен.

21 август 2019 11:37 | –еалност
ќценка:
1
 (
1

Ѕа€ ще чакаш ѕирин да играе в ј група. ƒо тогава н€ма да има помен нито от кмета, нито от фирмата - менте.

21 август 2019 11:40 | ’а ха
ќценка:
2
 (
2

ѕреди години на новата трибуна (разрушената) с€даха само роми и сел€ни идващи да гледат ѕирин. Ќормално е, че ѕиетробон да иска от там да гледа мачове.

21 август 2019 12:22 | √рамада
ќценка:
-1
 (
1

јз не мога да разбера ўо за калпаво племе сме... почти всички сме фенове ЅјЌ родни€т ни ѕирин ама де плюем и обиждаме заради неква си трета страна (”орън кметаи т. н) ƒа нормално е ƒан има различни виждани€ и нагласи за новите хора в ѕирин но на финал на досегашната мизери€ си е направи чудо та чудо и ƒа и аз съм леко резервиран относно ”орън емирейъс и т. н но ще видим времето Ўенген покаже, но тва мен емаме различни мнени€ не значи мен мен требва ƒа подкреп€ме отбора ....јманда мачо бил купе... Ўо ни боли куууро Ѕе бате луевски и цецка като купуват мачове Ўо ƒа мен би да не си ги харесват техките фенове ....само ѕирин и в недел€ на стадиона за да се насладим на 2ра победа

21 август 2019 14:07 | TheProducer
ќценка:
2
 (
2

’ора, успокойте се. Ќ€ма смисъл от толкове нерви - в крайна сметка е футбол. ƒа, зад него прозират много процеси в държавата и е нормално гол€мата част от хората да се чувстват прецакани, а облажилите се да скимт€т колко е добре. Ќормално е и да н€ма доверие в управата, ко€то докара ѕирин до тук. ќще по-нормално е да н€ма доверие в кметчето (симтатиите към него са обратнопропорционални на систематичното му хвалене в едно сайтче). Ќо се поставете на м€стото на играчите и новите в клуба:  аквото и да направ€т, все псувни. —поред мен те заслужават първоначално доверие и подкрепа. ƒа, те ще печел€т най-много от успешен ѕирин и от добра школа, но всеки от нас си пожелава силен отбор (иначе н€маше да коментираме тук). ƒоверие срещу разбиране от страна на новите, че след толкова мизери€ искаме успехи. » срещу самокритично мислене и октир диалог, а не сапунисани статии от продажни сайтчета. —амо ѕирин!