Французинът Ибрахим във “Вихрен” изостава, елементарен гол ядоса шефовете

14 февруари 2011 00:18   1 коментар   17094 прочита
Георги Манолев

Френският нападател във “Вихрен” Ибрахим изостава с физическата подготовка и има доста да наваксва, констатираха в треньорския щаб след поражението с 0:3 от “Етър” на терена в село Дамяница. Въпреки проблемите с кондицията 19-годишният футболист почти сигурно ще подпише с гладиаторите тази седмица. Разочарован съм от играта, особено след почивката. Дотогава мачът беше равностоен. За жалост отново, както в шампионатния сблъсък през есента, позволихме да ни вкарат елементарен гол от статично положение. Наивните грешки показват, че предстои още много да се учим и да работим, сподели председателят на УС Георги Манолев. Болярите бяха по-мотивираният състав и заслужено се поздравиха с класическия успех.

Срещата можеше да тръгне в друга посока, ако след четвърт час игра изстрелът на Юри Иванов беше влязъл в мрежата, вместо да се отбие в гредата. Петър Костадинов наказа заспалата защита в зелено в 43-та мин. с глава. Голмайсторът на Западната “Б” група Тихомир Кънев удвои в 70-та мин. отблизо след многоходова комбинация с дейното участие на бившето острие на санданчани Екундайо Джайеоба. Малко по-късно Русков нямаше шанс пред гола. В 81-та мин. вратарят Симеонов фаулира Фидел и Петров изпълни точно отсъдената дузпа.

“ВИХРЕН”: Бахтарлиев, Чуркин, Радев, Андреев, В. Стоянов, Ю. Иванов, Кръстев, Динков, Русков, Станкев, Гущеров /Симеонов, Харизанов, К.А. Николов, М. Бачев, Ласков, Захариев, К.И. Николов, Гълъбов, Ибрахим, Гомес/.

“ЕТЪР”: Димитров, Кямил, Ванков, Димов, Костадинов, Лапантов, Генов, Миндев, Кънев, Валериев, Миндев /Дашков, Трифонов, Рутев, Фидел, Зафиров, Джайеоба, Иванов, Гайдаров, Христов, Петров/.