Елитният “Пирин” пласира две формации на 1/8 финал

02 октомври 2009 00:18   1 коментар   10213 прочита
Ст. Илиев
Ст. Илиев

Ст. Илиев

Елитният “Пирин” ще има сериозно представителство в 1/8 финалите на юношеската надпревара за купа БФС, която запълва игровата програма на междинните възрасти. Талантите от набор ’94, с треньор Стойне Илиев, отстраниха с убедителното 3:0 на своята база в село Рилци столичния “Септември”. Гостите обаче оказаха здрава съпротива и не само се оттеглиха на почивка със суха мрежа, но на няколко пъти принудиха национала в рамката на орлетата Благой Стоянов да показва класа и да поправя грешките на съотборниците си в защита. Най-чистото положение на отсрещната страна през първите 40 минути пропиля Ибраим Мехремски, който отблизо улучи тялото на стража на софиянци вместо 7-метровата врата. След разбора на полувремето пиринци излязоха преобразени на терена и дадоха да се разбере кой е по-класният тим.

Още за: юноши   надпревара   купа   Още от: Спорт