Ексорлето Д. Парасков измъкна “Места” с 2 гола срещу “Перун” в мач с 4 греди

19 март 2010 00:16   1 коментар   14557 прочита
Д. Парасков
Д. Парасков

Д. Парасков

Бившият футболист на “Пирин” /Бл/ Димитър Парасков вкара головете за победата на “Места” над “Перун” с 2:0 в Хаджидимово. Нападателят преодоля вратаря на гостите Васил Костадинов още в 14-та мин., когато завърши точно триходова комбинация. 9 минути по-късно Васко Огнянов нацели напречната греда зад Иван Симеонов и пропусна да изравни. В ответната атака Д. Парасков изработи дузпа и сам я реализира за 2:0. В началото на второто полувреме отборът от Кресна упражни натиск и само в рамките на няколко минути удари с глава на Иво Иванов и Йордан Грънчаров срещнаха дирека над Симеонов. С шут в рамката, но на “Перун”, се отчете и Юсеин Топчи.

“МЕСТА”: Симеонов, Попов, Шишков, Коджебашев, Махмудов, Ряхов, Масърлиев /80-Керезиев/, Шаматов /54-Влайков/, Парасков, Чивелиев /69-Савов/, Топчи.

“ПЕРУН”: В. Костадинов, Шекеров /50-Ангелов/, Ив. Иванов, Георгиев, Б. Николов, Григоров, Стойчев, Драчев, Н. Цветков /70-Кюпов/, Огнянов /81-Р. Широв/, Грънчаров.