Директорът Е. Кърцелски изненада децата на “Пирин” с нови екипи и безплатни календари

13 декември 2010 00:14   1 коментар   21648 прочита
Е. Кърцелски

Директорът на ДЮШ Емил Кърцелски облече децата на “Пирин” от набор ’95 с нова екипировка с парите на приятели и спонсори и изненада приятно талантите от школата и техните почитатели с календари за новата 2011 г., които ще се раздават безплатно. Две от формациите в зелено-бяло закриха годината с престижни победи срещу връстниците си от “Славия”. 15-годишните орлета надвиха домакините с 2:1 с попадения на Смаил Креболиев и Тодор Траянов. Спарингът се игра в три полувремена по 35 минути, а на трибуните беше националният селекционер Александър Димитров да следи изявите на Креболиев, Любомир Илиев и Георги Найденов.

Веднага след финалния съдийски сигнал на тренировъчния терен на стадион “Славия” в столичния квартал “Овча купел” излязоха с година по-малките надежди на двата клуба в неравностоен двубой, спечелен от благоевградчани с разгромното 5:1. Два гола отбеляза Мики Орачев, с толкова асистенции се отличи Емил Петров, веднъж се разписа Манол Чапов, номиниран от специалистите за играч на мача.

Още за: Е. Кърцелски   екипировка   деца   Още от: Спорт