Завръщането! Женствени обувки с котешки ток хит на 2018  Тежки дни за Деси Слава! Тя огромна си стои вкъщи, Благой вилнее по кръчмите (Фото)
   РегистрацияЗабравена парола

Четвърта поредна победа за Спортика

19 октомври 2019 15:24  2 коментара   3756 прочита

Отборът на ФК Спортика Благоевград записа четвърта поредна победа в първенството по футбол при дамите. Момичетата на треньора Радослав Креснички надиграха с 2:0, като гост Енко Пловдив. С по едно попадение в двете полувремена, Спортика прибави нови три точки и продължава да бъде лидер във временното класиране на шампионата. В 35- та минута след изпълнение на ъглов удар Веселина Махлелиев откри резултата. До почивката се прояви и Милена Караколева, която спаси опасен удар на домакините.

През второто полувреме натискът на Спортика даде резултат и в 69- та минута Антониа Шопска фиксира крайното 0:2. До края на мача гостите нацелиха веднъж и гредата. След пет изиграни мача Спортика е лидер с 13 точки, а следващия кръг, в който благоевградчанки приемат НСА е пренасрочен за друга дата, а на 2 ноември Спортика гостува отново в Пловдив на Пълдин.