България падна от Северна Македония на стадиона в Симитли

04 септември 2019 11:39   1 коментар   6272 прочита

Юношеският национален отбор на България до 19 години отстъпи на връстниците си от Северна Македония с 1:2 в контролна среща, играна на стадиона в Симитли.

Възпитаниците на Ангел Стойков не успяха да реализират многобройните си положения в края на двубоя и да измъкнат нещо повече от почетна загуба, съобщи Pirinsport.com. През първата част гостите имаха повече ситуации за гол, но отличните изяви на вратаря ни Иван Дичевски съхраниха нулевото равенство.

В 50-тата минута Северна Македония поведе от дузпа реализирана от Горан Станич, което доведе до объркване в нашите редици и съперникът стигна до второ попадение малко след това.

Негов автор бе Кире Трпчевски в 75-тата минута. Впоследствие младите „лъвове“ взеха инициативата и натиснаха опонента си, но стигнаха само до едно попадение, дело на футболиста на Славия Филип Кръстев, който се разписа с глава в 88-ата минута.

Втората проверка между юношите на България и Северна Македония е на 5 септември, четвъртък, от 11:00 часа отново в Симитли.

Още за: България   загуба   стадион   Още от: Спорт