Боксьор на “Македония” първи за Купа България, очаква покана за спаринг в Сърбия

10 октомври 2009 00:15   1 коментар   35879 прочита
В. Тодоров за трети път през сезона зарадва с отличие своя треньор К. Масларски

Боксовата надежда на “Македония” /Бл/ Веселин Тодоров спечели безапелационно първото място в турнира за Купа България за школници /до 14 г./ в Разград. В кат. до 59 кг възпитаникът на треньора Кирил Масларски надигра в първите два кръга съответно с 5:0 и 7:0 представители на “Добруджа” и ЦСКА. Респектиран от изявите на благоевградчанина, наставникът на съперника му от Варна, с когото трябваше да спорят на финала, не позволи на своя състезател да се качи на ринга и В. Тодоров взе мача служебно. По-рано през сезона Веско стана абсолютен шампион на България за момчета в кат. до 57 кг. Наложи се да се качим в горната категория, но се радвам, че това не попречи на Веселин да стигне да златния медал, заяви К. Масларски. Той бе неотлъчно до възпитаника си по време на 5-дневния престой в Разград.

Още за: бокс   В. Тодоров   турнир   Още от: Спорт