Благоевградската Меси вече бележи и за Локо Пд

09 март 2020 11:23   1 коментар   5509 прочита

След като направи суперселекция и при жените ЖФК Локомотив Пловдив записа поредна победа в контролите - срещу ЛП Суперспорт с 2:0. Черно-белите откриха резултата след 10 минути. След изпълнение на корнер, точна бе Анастасия Рочане, засичайки топката с глава в мрежата. А в 24 -тата минута, след перфектно изпълнен пряк свободен удар, Вероника Гоцева - Меси направи резултата 2:0.

Капитанът на Спортика Благоевград през зимната пауза смени клубната си принадлежност. През второто полувреме домакинките направиха 6 промени, съобщава pirinsport.com. 3 от тях дадоха възможност на 14 годишните - Карина Маркова, Мариела Маркова и Теодора Параскелова да играят за първия отбор.Втората част протече отново с доминиране. След изпълнение на фаул Анастасия Рочане удари гредата.

Още за: футбол   меси   Локо   Пловдив   Още от: Спорт