Бивш играч на “Места” провокира 200 фенове от Вълкосел, полицията едва го спасява

19 ноември 2009 00:14   1 коментар   38304 прочита
Хамид Даутев

Бившият футболист на “Места” /Хаджидимово/ Джеват Дунчев демонстрира завидна смелост по време на мача между настоящия си тим “Родопи” и “Стрела” /Вълкосел/, който гостите спечелиха с 1:0 в Сатовча. В средата на второто полувреме самоувереният състезател си поигра с огъня и провокира 200-членната агитка от Вълкосел. Част от запалянковците веднага реагираха на закачката и тръгнаха да влизат на терена. Само бързата намеса на полицията, която не позволи на феновете да нахлуят, предотврати саморазправа и вероятно прекратяване на двубоя.

В 78-та мин. най-добрият в редиците на “Стрела” Хамид Даутев, който е част от шампионския състав на ЮЗУ “Н. Рилски”, вкара единствения гол и донесе трите точки на своя отбор. Необмислената постъпка на Дж. Дунчев му донесе 1 мач лишаване от състезателни права. Напечения сблъсък с цената на 7 жълти картона /3 за домакините/ удържаха опитният главен рефер Кирил Манов от Благоевград и младите му асистенти Костадин Тановчев и Николай Попниколов, а дежурен делегат беше Атанас Петкашев, заместник на председателя на Областния съвет на БФС -Благоевград Александър Кабзималски.

Още за: Дж. Дунчев   провокация   агитка   Още от: Спорт