Беласица с убедителна победа срещу Струмска слава

28 януари 2021 11:36   7 коментара   5950 прочита

Футболистите на Беласица изиграха най-силния си контролен мач до момента, надигравайки втородивизионния Струмска слава с 4:0. Срещата трябваше да се играе в Първомай,но бе преместена в Марикостиново,заради наводнения терен. Това обаче бе и трета контрола за Струмска слава за последните 7 дни.

Първият гол в срещата беше отбелязан в 32-ата минута от Патрик Попов. Той дойде през декември в Петрич от третодивизионния Несебър.В 42-ата от фаул Тони Костадинов центрира топката в наказателното поле и Патрик Попов за втори път огорчи вратаря Ставрев за 2:0, предаде Пиринспорт.ком. В 64-ата минута Димитър Стоев направи резултата 3:0. Това попадение беше дело на бързоногия Стивън Кирилов, който от дълбочина тръгна с топката, навлезе в наказателното поле и върна топката на Стоев, който я отклони в мрежата.

Четвъртото попадение в срещата реализира влезлият като резерва Живко Димитров.

Следващата контрола на Беласица е на 2-ри февруари с Пирин Благоевград.

Още за: Беласица   слава   Победа   Още от: Спорт