Беласица би Оборище в зрелищен мач

22 април 2021 12:05   11 коментара   6885 прочита

Беласица Петрич победи трудно с 3:2 Оборище Панагюрище в зрелищен мач от отложения 23-ти кръг на Югозападната трета лига. Със спечелените три точки възпитаниците на Саша Симонович запазиха третото си място в класирането.

Срещата започна с бърза размяна на попадения.Георги Нетов откри в 3-тата минута за Оборище, а след още 3 Живко Димитров изравни за комитите. Мартин Таушанов в 18 -тата от дузпа изведе Бела напрад в резултата,преди роденият в Петрич голмайстор Васил Тачев отново да изравни.

Домакините получиха втора дузпа в 64-тата минута и Мартин Таушанов бе точен и оформи крайния резултат, предаде pirinsport.com. В герой за Беласица се превърна Димитър Стоев . Той показа голямо мъжество и доигра срещата с превързана глава и окървавена фланелка.

В следващия кръг в събота Беласица приема Балкан Ботевград, а Оборище приема лидера Вихрен Сандански.

Още за: бела   мач   Оборище   Още от: Спорт