Аутсайдерът при юношите "Малеш" пристигна с 10 футболисти в Кюстендил, напълниха му мрежата

03 октомври 2011 00:16   1 коментар   17367 прочита

Абсолютният аутсайдер "Малеш" в юношеската зона "Струма" след първите 5 кръга сътвори поредния футболен прецедент и пристигна едва с 10 играчи за гостуването в Кюстендил на "Велбъжд" в потвърждение на тоталната финансова и организационна криза, обхванала всички структури на клуба от село Микрево.

Домакините стигнаха с лекота до разгромния успех с 6:0 на стадион "Осогово", а разликата можеше да придобие двуцифрено изражение, ако момчетата на Анатоли Бачовски не бяха пожалили съперника след почивката, когато вкараха само два гола с автори Денислав Драганов и Иван Димитров съответно в 53-та и 83-та мин. Съпротивата на микревци продължи едва четвърт час, преди попаденията да завалят в мрежата им. Пръв вкара Анатоли Иванов, другите попадения до почивката реализираха Атанас Пенков - в 24-та и 29-та мин., и Александър Димитров в 40-та мин.

Още за: ФК Малеш   загуба   ФК Велбъжд   Още от: Спорт