“Атлетик” /Бл/ прескочи първо препятствие за купата на България с победа в с. Дрен

24 септември 2009 00:15   2 коментара   19940 прочита
Здр. Иванов
Здр. Иванов

Здр. Иванов

Футболистите на четвъртодивизионния “Атлетик” /Бл/ победиха като гости представителя на Пернишко “Верила” /Дрен/ с 2:0 и прескочиха първата фаза от турнира за купата на България. Благоевградчани поведоха с гол на Кирил Масълджийски в 51-та мин. и трябваше да крепят крехката си преднина до последната минута, когато основният им реализатор Аспарух Шушков оформи крайния резултат след центриране от фаул. “Атлетик” не можа да изпозва новото си попълнение Здравко Иванов. Ексорлето почувства болки след мача от зона “Струма А” на пиринската бундеслига срещу “Бистрица” /Катунци/, в който вкара две попадения за победата с 4:2 през уикенда. В следващия етап от турнира благоевградският тим среща “Германея” /Сапарева баня/. Двубоят е утре от 16.00 ч. на стадиона в село Логодаш.