14-годишна от Спортика с отличен мач за националния отбор

12 април 2018 10:41   4221 прочита

Вратарката на Спортика Благоевград Милена Караколева изигра отличен мач за националния отбор на България за девойки до 16 години. Тя е нейните съотборнички постигнаха втора победа при участието си в четиристранния международен приятелски турнир за развитие на УЕФА, надигравайки Естония с 3:0.

Головете за тима на Троян Радулов вкараха състезателките на пловдиския ЖФК Пълдин Гергана Илийчева и Кристияна Димитрова, а Еек от Естония си отбеляза автогол. Силни минути записа и Силвия Пантова от състава на пловдивчанки.

Милена запази суха мрежа при първия си мач за отбора по време на турнира. Друго момиче от Спортика Силвия Джалева сащо започна, като титулярка, а след почивката в игра влезе и третото момиче от благоевградския клуб Яна Йорданова.