Ето го изверга, задържан за убийството на 87-годишната баба Цветана
25
април
2016
16:08
1 коментар
5082 прочита



Предстои да бъде разгледана мярката му за неотклонение
Докараха в съда задържания за убийството на бабата в Малорад. След минути предстои да бъде разгледана мярката му за неотклонение, съобщава "Конкурент". Д.П. е бил задържан в петък след оперативно-издирвателните действия на полицията.
Тялото на 87-годишната жена, която е живеела сама, е било открито от служител на ВиК. В дома й са намерени разхвърляни вещи и документи. По първоначални данни от огледа на трупа на жената са констатирани следи от удари.
Процесуално-следствените действия по случая продължават под наблюдението на Окръжна прокуратура във Враца.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.