Драма в Самоков: Баща се самоуби в болницата, където работи дъщеря му
20
ноември
2020
13:52
7151 прочита



Възрастният мъж е бил приет преди дни във Вътрешно отделение на лечебното заведение
Възрастен мъж сложи край на живота си, като скочи от 6-тия етаж на МБАЛ-Самоков. Загиналият е 84- годишният Атанас Васев от село Райово. Инцидентът е станал в четвъртък сутринта около 6:00 ч. Сигналът е подаден на тел. 112.
Възрастният мъж е бил приет преди дни във Вътрешно отделение на лечебното заведение. Рано тази сутрин той е напуснал стаята си. Впоследствие се установило, че излязъл на терасата на шестия етаж на отделението, в което се лекувал, по неизвестни причини прескочил парапета, което се оказало фатално за живота му, съобщава „4Власт”, цитирайки източници от болничното заведение.
Дъщерята на дядо Атанас работи в болницата. По случая се води досъдебно производство. Тялото е откарано в Съдебна медицина за аутопсия./Блиц
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.