Ангел Аленов сред 30-те на предизборния щаб на кандидат-президента А. Петров
80003 прочитаПрочутият гастарбайтер от Кочан ще отговаря за срещите на "Октопода" в Гоцеделчевско и за пропагандата сред 350 000-те българи, живеещи в Испания
Доскорошният гастарбайтер в Испания Ангел Аленов от сатовчанското село Кочан вече е част от предизборния щаб на Алексей Петров, който според неговото обкръжение ще се кандидатира за президент на предстоящите през есента избори. Аленов потвърди за "Струма", че действително е част от предизборния щаб на Алексей Петров, който е съставен от около 30 представители от различни общини в страната.
Ангел Аленов е сред придружаващите Алексей Петров лица по време на срещите му с бизнеса в Благоевград и Сандански. Той заяви още, че предизборният щаб на сочения за "Октопод" Петров в момента се разраства и към него се присъединяват българи, живеещи във Франция, САЩ, Германия, Испания и други държави, където в най-скоро време предстоят срещи и сформиране на щабове по места. Те ще работят в съответните държави с българите емигранти за победа на Алексей Петров на президентските избори.
Поставената на Аленов задача в предизборния щаб на Алексей Петров е да отговаря за кампанията му в общините Гоце Делчев, Хаджидимово, Сатовча и Гърмен, както и за срещите на кандидатпрезидентския екип с 350-те хиляди българи, живеещи в Испания.
В края на май според Аленов е предвидена среща на представителите на средния и дребен бизнес с Алексей Петров в гр. Гоце Делчев, след което в по-големите населени места в общините Сатовча, Гърмен и Хаджидимово.
В изпълнение на поставената му задача в началото на август Аленов с екип, оглавяван от бившия заместник-министър на труда и социалната политика в правителството на Иван Костов и бивш главен редактор на вестника на БСДП-Дертлиев "Свободен народ" Теодор Дечев, ще посетят българите, живеещи в Испания, и ще учредят щабове във връзка с президентската кампания на Алексей Петров. Самият кандидат-президент няма да участва в мероприятията зад граница, тъй като има забрана да напуска страната.
В момента Петров провежда срещи в цялата страна в качеството си на експерт и лидер на Съюза за стопанска инициатива. Неговата кандидатура за кандидат-президент на РБългария предстои да бъде издигната от инициативен комитет от научни работници и професори, повечето от които преподаватели в УНСС.
В Гоцеделчевско върви и слухът, че Алексей Петров е получил негласна подкрепа за участието си в изборите с благословията на настоящия президент Георги Първанов. Хората на Петров водели и разговори за подкрепа с лидера на ДПС Ахмед Доган.
Името на Ангел Аленов нашумя, след като бе тиражирано, че е любовник на близкия до Алексей Петров пирински депутат и лидер на РЗС Яне Янев.







7
МНОГО ГЛАСОВЕ ЩЕ СПЕЧЕЛИ ПОД ТВОЕТО ВЕЩО РЪКОВОДСТВО, АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ !!!!!
НЕ МОЖАДА ИЗГЪРБИШ ЯНЕТО ЗА ПАРИ, СЕГА СЕ ЛЕПНА ПРИ АЛЕКСЕЙ !?! ДА АМА, АЛЕКСЕЙ НЕ Е ЯНЕ.....
МНОГО ВРЕМЕ ТИ ОТДЕЛИХ, ЗА ТЕБ КАТО ЗА МЪРТВЕЦ ИЛИ ХУБАВО ИЛИ НИЩО.....
Ама овцо тъпа, научи се първо да пишеш грамотно и се казва" интелектуален".
http://vbox7.com/play:c21c645e
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.