Заловиха румънци да крадат алкохол от магазини в Банско
09
януари
2023
11:40
5138 прочита
5138 прочитаНа 07.01.2023 г. в РУ-Банско е получен сигнал за това, че от два хранителни магазина в гр. Банско са откраднати бутилки с алкохол – три от единия и четири от втория.
От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които са задържани двамата извършители на 22 и 23 години от Румъния, като в хода на работата по случая е проверен апартамент в гр. Банско, обитаван от 23-годишния, където са открити угарки от цигари, съдържащи общо около 1,13 грама канабис. За случаите е уведомена компетентната прокуратура.

_243522.jpeg)






5
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.