Заловиха румънци да крадат алкохол от магазини в Банско

09 януари 2023 11:40   5138 прочита


На 07.01.2023 г. в РУ-Банско е получен сигнал за това, че от два хранителни магазина в гр. Банско са откраднати бутилки с алкохол – три от единия и четири от втория.

От работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия, в резултат на които са задържани двамата извършители на 22 и 23 години от Румъния, като в хода на работата по случая е проверен апартамент в гр. Банско, обитаван от 23-годишния, където са открити угарки от цигари, съдържащи общо около 1,13 грама канабис. За случаите е уведомена компетентната прокуратура.


Още за: алкохол   Банско   Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар