Важно от община Петрич: Стартират дейности по реконструкция на ул. "Атанас Лютвиев"
29
юни
2025
15:42
2156 прочита

Във връзка с продължаващите действия по благоустрояване на улици в гр. Петрич, Ви уведомяваме за предстоящи строителни работи на следния обект:
На 30.06.2025 г. (ПОНЕДЕЛНИК) от 08:00 ч., стартират дейности по реконструкция на ул. "Атанас Лютвиев" в участъка от ул. „България“ до ул. „Връх Китка“.
Моля, обърнете внимание: Необходимо е всички автомобили да бъдат преместени и да не се паркира в посочените участъци в указаното време, за да се осигури възможност за работа!
Община Петрич благодари за разбирането, проявено от гражданите, за по-бързото приключване на строителните дейности!
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.