Сигнал до struma.com: Странен знак обърква шофьори и пешеходци край животинския пазар в Благоевград

21 февруари 2020 15:02   5 коментара   6720 прочита


По сигнал до struma.com от граждани на Благоевград стана ясно, че от няколко дни е монтиран странен знак по пътя от Животинския пазар - Покровнишко шосе, към моста. Обрасъл в храсти и сложен не върху тръба, а върху трафопост и на 10 метра от самото кръстовище, той губи смисъла си. Вечерно време е напълно невъзможно да бъде забелязан.

През деня дори някой да обърне внимание, то би било само защото монтирането му обърква шофьори и пешеходци и води до въпроси: Защо някой би си направил труда, да го постави точно там, след като е нередно? По какъв начин той улеснява пътната обстановка, след като едва се вижда дори когато навън е светло ? Кой стой зад тази нелепост?

В. Иванова

5 коментара
21 Февруари 2020 15:09 | Ттт
Оценка:
-3
 (
3
 гласа)

Шо му е на знако, немога да разбера, ного си е арен


21 Февруари 2020 16:23 | странното е, че
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

знак Б1 е поставен под напрежение и далеч от пътя, че да не се вижда от по-бързо каращите, иначе си е точно както трябва да бъде


21 Февруари 2020 16:27 | зле е положението
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

много тъпо изпълнение
знака е много далеч от пътя, а там е и завой и той почти не се вижда и не знае, че се отнася за пътя


21 Февруари 2020 18:47 | Пешо
Оценка:
3
 (
5
 гласа)

Журналята тотално изпростяха.
Как може да бъркаш обикновен стълб с ТРАФОПОСТ, г-жо Иванова?


21 Февруари 2020 19:01 | ���������
Оценка:
1
 (
3
 гласа)

Струма - стършел.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар