Шокираща находка! Откриха труп на мъж на улица в Благоевград

04 март 2022 11:42   3 коментара   26866 прочита


Мъж паднал на тротоара на една от улиците в Благоевград вдигна на крак полиция и спешни екипи снощи, разбра Struma.com  При пристигнето на Спешен център е установено ,че мъжът е починал. Полицията установава самоличността му.  Не са ясни и причините за смъртта му. Видимо мъжът е на около 60 години* struma.com.  Има ли престъпление, или се касае за естествена смърт, застигнала мъжа на улицата, това ще установяват полицаите.

П. Попов 


Още за: мъж   мъртъв   улица   Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
04 Март 2022 13:59 | Бойко
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Защо не ви дадат снимка на медиите ?Може да е самотен или да не е от града. Някой може да го познае и обади в полицията.


04 Март 2022 15:48 | Вики
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Има и други шокиращи находки в Петричка община ... полето и гората са заринати в боклуци . Кмета ич не му е


04 Март 2022 16:03 | A
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Освен да ти ги изчисти а




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар