Само в Struma. com! 25-годишен благоевградчанин от кв. "Струмско" е дилърът, заформил див екшън и гонка с полицаи, след наркосделка в столицата
При опит да избяга Владимир П. блъснал полицаи, помлял патрулен автомобил и още няколко паркирани коли и бил задържан след преследване в района на Пирогов.
25-годишният Владимир П. от благоевградския квартал" Струмско е дилърът заформир луд екшън и гонка с полицията в София, след наркосделка в квартал "Белите брези", това научи Struma.com от свои източници в столицата.. Преследването е станало в късния следобед днес, когато полицаите от 6 -то ПУ на МВР в София попаднали на сделка с наркотици.
За да избяга от тях продавачът на дрогата блъснал полицаи, качил се автомобила си, ударил патрулен автомобил и няколко паркирани коли и избягал. Последвало преследване по улиците в столицата и в района на "Пирогов" той е задържан.
Беглецът се оказва криминалнопроявеният наркодилър от Благоевград Владимир П. Столичните ченгета пристигнали в областния град, предстоят обиски и претърсвания в дома на задържания. Той е познат на местните полицаи, като "изгряваща звезда" в ъндърграунда, занимаващ се с наркоразпространение
Петя Колева
Пропаст
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.