Полиция пред болница "Пулс" в Благоевград! 89-годишен пациент скочи от прозорец, издъхна на място
09
май
2023
12:20
9 коментара
51776 прочита
51776 прочитаПациент скочи от прозорец на болница "Пулс" в Благоевград и издъхна на място. В района е пълно с полиция, причините за инцидента се изясняват. Оказа се, че мъжът е от санданското село Поленица на 89 години. Скочил е от 5-ти етаж на здравното заведение.








14
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.