Партийният актив на „Прогресивна България“, начело с премиера Румен Радев и министрите се събира в Сандански за национално съвещание

03 юли 2026 09:19   3 коментара   3791 прочита


Партийният актив на „Прогресивна България“ и  целия  Министерски съвет, начело с министър-председателя Румен Радев, ще се съберат тази събота в „Интерхотел Сандански“, където ще проведат мащабно партийно съвещание, разбра Struma.com . 

По време на срещата ще бъдат обсъдени основните партийни задачи, актуалните проблеми пред управлението, както и резултатите от първите месеци от работата на кабинета. Изборът на Сандански не е случаен. Курортният град от години е сред предпочитаните места за провеждане на национални форуми и конференции, като многократно е доказвал своето гостоприемство и отлични условия за подобни събития. В разгара на летния сезон градът кипи от живот, а туристическият поток допринася за неговата оживена атмосфера. 

Според източници на „Struma.com “ са били обсъждани и други дестинации за провеждането на мащабното партийно събрание. В крайна сметка обаче министър-председателят и членовете на правителството са били единодушни, че Сандански е най-подходящото място за провеждането на форума. 

Очаква се в събота в курортния град да пристигнат десетки партийни представители, всички министри   като срещата ще бъде сред най-значимите политически събития, организирани в региона през последните месеци. 

Петя Колева 


Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
03 Юли 2026 09:30 | ....................
Оценка:
5
 (
7
 гласа)

Не ги искаме в града ни. Долни некадърници.


03 Юли 2026 09:56 | ???
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Дано администраторите на местните сайтове на място запознаят властимащите със схемите на бивш и настоящ кмет, черз които е откраднат града ни. Вместо чешене на езици и публикуване на информация в социалните мрежи, би било по-полезно на място, с необходимата документация да поискат ревизия на всички протоколи, документи, чер които са узаконени кражбите.


03 Юли 2026 10:01 | Бай Адолф
Оценка:
2
 (
2
 гласа)

От проруски партии бял ден не видяхме. Изгонихме ги през 1989 г., през 1997 г., през 2013 г. и през 2026 г. и те се връщат всеки път сякаш нищо не се е случило.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар