Обезглавиха ОБС Якоруда, председателят З. Иланска депозира оставката си
15026 прочитаПредседателят на Общинския съвет в Якоруда д-р З. Иланска депозира оставка в края на последната за годината сесия на ОБС . Лични са мотивите, които тя посочи за решението си. Оставката бе приета, но съветниците не успяха ди изберат председател. Иланска остава съветник от ДПС, а ОБС ще избира председател на първото си заседание през новата година.
Припомняме, че тази година Иланска бе подложена на увищожителен тормоз със сигнали разпращани до разни инситутции. Разследваха я за конфликт на интереси, заради роднински взаимоотношения със селски кмет, за откриване на кабинети в общински помещения и т. н. Сигналите не се потвърдиха, но и пишещите срещу нея се се спряха. Огорчена от случващото се Иланска отдавна обмисля решението си за напускане на председателския пост в ОБС, та дори и общински съвет.
П. Попов
.








7
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.