Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград
22
юни
2026
12:18
6 коментара
6745 прочита
6745 прочитаОколо 21:10 часа на 21.06.2026 г., малолетно момче от гр. Благоевград е съобщило в районното управление, че около 21:05 часа на същата дата в района на ул. „Братя Иванови“ в гр. Благоевград непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл със сумата от около 52 евро в него и се е отправил в неизвестна посока.
За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.







5
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.