Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград

22 юни 2026 12:18   6 коментара   6745 прочита


Около 21:10 часа на 21.06.2026 г., малолетно момче от гр. Благоевград е съобщило в районното управление, че около 21:05 часа на същата дата в района на ул. „Братя Иванови“ в гр. Благоевград непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл със сумата от около 52 евро в него и се е отправил в неизвестна посока.


За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.


Още от: Крими

Принтирай статия
6 коментара
22 Юни 2026 12:39 | Ели
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Гришата ли е крадеца?


22 Юни 2026 12:41 | Фентанил
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Фентанила


22 Юни 2026 13:10 | Фрик
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Там действа групата на Гришата, Пиратчето, Роби някой от тях ще е


22 Юни 2026 13:23 | свинктеро
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

ебати oтрепките още ли има такива в благоев.. аре полицайте навсякъде е осеяно с камери свършете си работата и ги заключете тия търтей да полежат некоя година за 50 евро


22 Юни 2026 13:43 | Благоевград
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

На паркинга на Кауфланд в Благоевград постоянно има млади цигани които оглеждат паркиралите коли, търсят пари от хората и ги притесняват.


22 Юни 2026 13:53 | Ivana
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Do koga she se prodava droga v toq ymrel grad v strumsko elenovo e strashno




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар