Катастрофа предизвика километрично задръстване в Кресненското дефиле
27
юли
2026
16:57
2748 прочита
2748 прочитаСериозно задръстване се е образувало в Кресненското дефиле в посока ГКПП „Кулата“, сигнализират пътуващи в района. Колоната започва още преди град Кресна и дължината ѝ надхвърля 5 километра.
Причината е пътен инцидент, станал в района на Кресненските ханове, където автомобил се е ударил в мантинелата. По първоначална информация при инцидента няма пострадали, предаде "Фокус".
Шофьори съобщават, че движението към Гърция е силно затруднено и преминаването през участъка отнема близо 50 минути. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".








62
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.