Грозна гледка в Благоевград! Детска площадка в кв. Еленово превърната в паметник на деградацията! Бунище! Майки пушат и хвърлят фасове, чаши от кафе, салфетки и какво ли още не...
19341 прочитаТова е детска площадка зад блок 37 в благоевградския квартал "Еленово". Площадката е нова, но прилича на сметище, направено от тези, които я използват. Направена за радост на децата и отдих на майките им, площадката се е превърнала е развъдник на микроби, заради купчините от фасове, салфетки, чаши от кафе и опаковки от закуски.
Празни кенове от бира и безалкохолни довършват грозната картина. Погледнато от страни мястото прилича клоака, около която играят деца.
Площадката, която беше изградена по времето на екскмета Атанас Камбитов известно време беше прекрасно място за игра на малчуганите, докато в нея не се "нанесоха" възрастните, които просташки започнаха да цапат, хвърлят и замърсяват безпощадно.
Въпросът е кой ще почисти мърльотията, превърнала площадката в паметник на деградацията ни. Не се ли срамуват живеещите в близост от това, което виждат. И после се зовем европейци, пък и самочувствие имаме. Самочувствие без грам култура и самосъзнание. Отнасяме въпроса на вниманието на общината. Все пак сме областен център и подобни гледки са позор!
П. Петров
.jpg)
.jpg)



_243525.jpeg)




13
Кмете, събирай сметта редовно брато....
и са го снимали да създадат интрига... Тия са готови на всичко!
Абе човек това е верига между Отдела и Биострой Редовно събиране и извозване до регламентираните депа.
Ще го свалим от власт!
Прееба ИТН и после прееба и ГЕРБ
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.