Децата от ТФ "The Hopers" се завърнаха с 11 призови места от фестивала "Пловдив Древен и вечен"

04 април 2017 13:30   3 коментара   10374 прочита


На 1 и 2 април в град Пловдив се проведе Шести квалификационен танцов фестивал „Пловдив Древен и вечен“. Танцова формация „The hopers“ с ръководител Невена Станкова-Смилянска участваха с 11 танца и завоюваха 11 призови места. С много емоция, талант и подкрепата на цялата група от град Сандански, малките и по-големи танцьори от формацията се представиха блестящо и грабнаха челните места за всеки свой танц.

Труда и усилията на всички състезатели бяха възнаградени и въпреки огромната конкуренция, формацията се завърна с шест първи места, три – втори и две – трети места. Ръководителят, всички деца и родители се завърнаха с много положителна емоция, прекрасни спомени и един куп купи и медали.

П. Попов


Още за: фестивал   места   група   Още от: Общество

Принтирай статия
3 коментара
04 Април 2017 13:55 | 123
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Виждат се 5 купи ...къде са 11-те??? призови места.....


05 Април 2017 08:39 | Лицемерие
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Надуват, бе човек. Тази кифла Н. Станковаси прави пиар. Те заради тази псевдокултура
децата ни се избиват по училищата. Няма кой да ги спре. Лансират ей такива неща, такива момичета, пардон, вече жени, които в амбицията си да се докажат лъжат и мажат обществото, и забележете получават субсидия от общината. Ужас!


05 Април 2017 15:48 | Запознат
Оценка:
0
 (
0
 гласа)

Оставете момата от село Струма да върви напред. па много важно, че сестрай казва, на децата, които им пълнят джобовете боклуци.




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар