В Петрич: Разбиха фабрика за фалшификати, бълвала дипломи, лични карти и шофьорски книжки! Собственикът арестуван и осъден

26 декември 2017 10:25   3 коментара   37853 прочита


Апартамент на втория етаж в блок в ж. к "Самуил" в Петрич, превърнат в малка фабрика за фалшиви документи разбиха полицаите, а собственикът Петър П. бе вкаран в съда. В жилището на Петър П. ченгетата открили техника предназначена за съставяне на български неистински официални документи, а именно - документи за завършено висше образование, за придобита квалификация, шофьорски книжки и свидетелства за правоспособност.,

В момента на проверката от полицейските служители открили диплома издадена на името на италианец, лична карта на мъж от Косово, няколко шофьорски книжки и удостоверения за завършена правоспособнност.

За това деяние съдът наложи наказание на Петър П. "Лишаване от свобода" - 6 месеца.

Районният съд отне в полза на държавата техниката, с която Петър П. е осъществявал незаконната дейност.

Решението подлежи на обжалване в 15 дневен срок пред Окръжен съд-Благоевград.

Ани Георгиева

3 коментара
26 Декември 2017 19:25 | Българина
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

Адмирации за МВР, но с такива присъди от СС ли ще се борим с/у престъпността? С издаването на фалшиви документи на престъпници/наши и чужди/, се извършват още по-големи престъпления и се пречи на разследващите, разузнаване и чужди служби за борбата с тероризма и др. тежка международна престъпност. Нашите съдии да вземат пример от колегите сив САЩ, Китай и др. държави-на колко год. осъждат при тях за такива престъпления.


26 Декември 2017 20:05 | не се заблуждавайте
Оценка:
-4
 (
4
 гласа)

Поне техниката да му бяха оставили!


27 Декември 2017 09:39 | Петрич
Оценка:
8
 (
8
 гласа)

Айде след 6м бизнесо пак си тръгва и ни лук ял, ни лук мирисал!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар