Съдът реши: Трима от задържаните в ДАИ - Перник, излизат, 2 жени остават под „домашен арест“
07
април
2019
10:21
5681 прочита



Съдът взе решение, с което освобождава трима от задържаните, след специализираната акция, която се проведе в „Автомобилна администрация“ в Перник, в края на седмицата. Без мярка за неотклонение е директорът на ДАИ – Перник. Двете жени, обвинени за участие в организирана престъпна група ще бъдат под „домашен арест“.
Едната от задържаните е психолог и е издавала удостоверенията за психологическа годност на водачите. Другата задържана е със средно образование и няма правомощия да прави проверки на шофьорите. В ареста пък остават главният инспектор на ДАИ-Перник, който е сочен за организатор, както и двама инспектори, за които се смята, че има възможност да извършат друго престъпление.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.