Гръмна магистрален водопровод във Варна, положението е страшно

18 април 2023 23:18   4071 прочита


Варненският булевард "Левски" под паметника на българосъветската дружба е под вода. Има и свлачище.

 

При аварията са заседнали автомобил и малък автобус, предаде БНТ. Аварийни екипи извеждат возилата от мястото.

"Магистрален водопровод се е спукал във Варна", казват минувачи, заснели случилото се.

Бул. "Левски" е непроходим под вода в частта от спирка Явор до пътя за Златните.

Огромни количества се изливат от магистралния водопровод към Златни пясъци, уточнява "Петел".

"Изглежда се е спукал магистралният водопровод точно под паметника на руските войски на спирка "Почивка". Всички пътища са затворени, а под моста е наводнено..." - пишат варненци. 

Районът в момента се застроява усилено и има много обекти в строеж.

Засега няма данни за пострадали хора./източник блиц.бг

0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар