ГЕРБ решават как да отговорят на ПП-ДБ, след като от коалицията поставиха условия, при които ще свалят правителството. 

24 юни 2023 05:55   1 коментар   3973 прочита


 

За днес   е планирано национално работно съвещание на ГЕРБ с участието на общинските кметове на ГЕРБ, на ПГ на ГЕРБ-СДС, областните координатори и Изпълнителната комисия, съобщават от пресцентъра на партията. 

Форумът е предварително организиран и обявен, ще се проведе във Велико Търново, като с него ГЕРБ стартират подготовката си за местните избори. 

Именно след това заседание ГЕРБ ще съобщят решението си по поставените днес въпроси от ПП-ДБ. 

От новата коалиция обявиха, че канят партньорите си утре, с цел да бъде потушено напрежението между двете формации, предаде днес. бг. 

От ПП-ДБ настояха писмено да бъде потвърдена подкрепа за договорената между двете формации законодателна програма и поставят на ГЕРБ седем условия. 

Сред тях пътна карта за съдебната реформа, съгласуван проектозакон за Антикорупционната комисия, преработване на Изборния кодекс и съвместно определяне на ръководителите на държавни регулаторни органи. 

1 коментар
24 Юни 2023 07:04 | ха ха
Оценка:
3
 (
3
 гласа)

И такава глупост не бяхме чували - правителството смята да свали правителството!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар