Септември (Симитли) разгроми Беласица в контрола

09 февруари 2017 13:34   1 коментар   6458 прочита

Септември (Симитли) постигна първата си победа при контролите за този полусезон. Отборът на Антон Бачев, разгроми Беласица с категоричното 4:0.

Първото полувреме, завърши при резултат 1:0 за Септември, като резултатът бе открит още в първата минута от автогол на домакините от Белесица. Мачът бе игран на много труден терен, но въпреки лошите условия за игра, симитличани се мобилизираха за достойно представяне. Няколко отлични голови положения бяха пропуснати от Ибрахим Алим и от Венцислав Стоянов през първата част, които можеха да направят резултата още по- различен.

През второто полувреме, старши- треньорът Бачев извърши доста промени в състава си, като в игра влязоха почти всички играчи, налични за контролата. Всички момчета, които влязоха в игра през втората част, също се включиха много добре в развитието на играта.В 55-тата минута Кирил Георгиев, покачи резултата в полза на Септември на 2:0, в 70-тата Смаил Креболиев покачи на класическото 3:0, а черешката на тортата и победното 4:0 в 80-тата минута, бе след добър пробив на Боби Божинов, който нахлу в наказателното поле и спечели дузпа за своя отбор, която Стойко Иванов превърна в победен гол. Така резултатът категорично остана 4:0 за Септември (Симитли), което даде криле на футболистите за следващите контролни срещи, които предстоят на отбора. За втори път в игра с представителния отбор на Септември (Симитли) влиза най-малкия играч Александър Бачев, който е и един от обещаващите вратари от симитлийско.

„Много съм доволен от всички играчи“, категоричен бе Антон Бачев. „Поздравявам всички момчета за усилията, които положиха и добрата игра в нападение, която показаха пред съперника. Искам да продължаваме да се развиваме по същия добър начин и да надиграваме всеки противник, който застане пред нас“ отбеляза също Бачев след победата с 4:0 над Беласица (Петрич).

Стартов състав Септември (Симитли)- Димитър Пангев, Божидар Станчев, Николай Стоилков, Георги Пейчев, Боби Сандев, Анатоли Лулейски, Симеон Бояджиев, Венцислав Стоянов, Андон Гущеров, Ибрахим Алим, Борислав Хазуров.