Благоевградчанките от Спортика с първа победа

19 март 2017 16:59   2 коментара   7308 прочита

Спортика се поздрави с успех в първия си мач от пролетния дял на първенството по футбол при жените. На терена в село Рилци дамите от Благоевград надиграха с 3:1 Севлиево лейдис. Два гола през първата част реализира Виктория Тодорова, а след почивката един добави Вени Дона Сърбинска.

Едва в края на мача севлиевки върнаха едно попадение. Момичетата на треньора Радослав Креснички не изиграха най- силния си мач, но пък прибавиха нови три точки и стартираха с победа втората половина от шампионата. С трите точки Спортика вече има актив от 23 и се изкачи на четвърто място във временното класиране.