Балкан срази Вихрен в Сандански

21 октомври 2023 19:01   3 коментара   6094 прочита

Балкан (Ботевград) победи Вихрен с 3:1 в Сандански. Срещата е от 14-ия кръг на Югозападната Трета лига. Селекцията на Иван Редовски изкова успеха за 36 минути през първото полувреме. Накрая рефера не зачете четвърто попадение за гостите. Калоян Бонев откри за ботевградчани след пас на Николай Миков, само след 180 секунди игра. Голмайсторът пък подаде и Павел Петков удвои в 29-ата минута, предаде Sportal.bg.

Скоро домакините върнаха едно попадение. В 39-ата минута обаче Петков асистира за попадението на Миков – 1:3. След почивката футболистите на Вихрен натискаха, но без резултат. В 85-ата минута Ивайло Алексиев реализира четвърто попадение за Балкан, но съдията не го зачете, отсъждайки, че преди това топката е напуснала терена.

Още за: Вихрен   Сандански   Още от: Спорт