Юношите на ЦСКА върнаха визитата на петричани

03 декември 2009 00:18   5047 прочита
Малките комити очакват с нетърпение следващите сблъсъци с ЦСКА

Юношеските формации на ЦСКА върнаха визитата на петричани от края на по-миналата седмица и пак спечелиха двата спаринга. При малките армейците биха възпитаниците на Стоил Филипов с 2:0, като двата гола отбеляза синът Андриян на бившия национал и червен кадър Анатоли Нанков. При по-големите отборът на домакините, воден от Никола Шаламанов, превъзхождаше в хода на целия двубой, но допусна попадение в мрежата си в последната минута с автор Иван Иванов.

В средата на първото полувреме за грубо нарушение срещу Здравко Китанов реферът изгони играч на гостите. По взаимно споразумение обаче численото равенство на терена бе възстановено с връщането в игра на нарушителя на правилата. След мачовете победители и победени скрепиха стоплянето на взаимоотношенията с другарска среща в ресторанта на НСБ “Цар Самуил”.

Още за: юноши   ПФК ЦСКА   футбол   Още от: Спорт