В Разлог се жалват: Съдията въртеше мача с “героите” за 0:0 и успя

06 октомври 2009 00:12   2181 прочита

Малко очаквано 0:0 записа вкъщи “Пирин” /Рз/ срещу “Сливнишки герой”. От лагера на домакините се жалваха от съдията, че е въртял мача за хикс. Сериозни дискусии предизвика решението на главния рефер Владислав Рачев да отмени гол на разложани, както и отсъжданията му в спорните ситуации, всичките в ущърб на момчетата на Иван Стойчев. В минутите на тотално превъзходство до почивката пиринци направиха непростими пропуски, веднъж и гредата помогна на гостите. През второто полувреме “героите” възстановиха игровото равновесие, улеснени от намалените обороти в състава на противника. Наставникът Ив. Стойчев не можа да използва наказаните от екшъна с “Малеш” в дербито на върха отпреди седмица Янкулов и Костадинов, който отнесе 3 срещи без състезателни права по доклад за удар без топка при спряна игра. В лазарета пък влезе Б. Петров. Тимът от Разлог понесе още два кадрови удара за гостуването в междинния кръг утре на “Бенковски” в Костинброд. Лимита за жълти картони срещу отбора от Сливница изчерпаха Фикиин и Райков, което изправя треньорския щаб пред почти неразрешим ребус за окомплектоването на боеспособен състав.