Трета загуба за отбора на Симитли

10 юли 2014 09:28   4 коментара   11270 прочита


„Септември Симитли“ проведе третата си контрола срещу отбора на Банско вчера. Мачът се проведе на градския стадион в Симитли, като началният сигнал бе даден в 18:30. Минути след началото на мача, след грешка в защитата на домакините нападателят на Банско Калоян Стоянов отбеляза. Домакините, обаче не се отказаха и успяха да създадат няколко положения пред противниковата врата. В средата на полувремето, обаче отборът на Банско създаде опасна атака и успя да отбележи. Веднага след като домакините изпълниха центъра отборът на Банско успя да отнеме топката и спечелиха правото да изпълняват единадесет метров наказателен удар, който бе реализиран от халфа на Банско Венцислав Бенгюзов.

Първото полувреме завърши при резултат 3 на 0, а избранниците на Спас Стоименов започнаха второто полувреме с доста променен състав. Малко след началото на втората част Ивайло Иванов-Папен върна едно попадение за домакините. И въпреки добрата игра на отбора на домакините и немалкото положения двубоят завърши при резултат 1 на 3. Заради високите температури главния съдия на двубоя даде по една почивка и през двете полувремена.

Това е трета загуба за отбора на Септември след като те отстъпиха пред отборите на Локомотив (Пд) и Хасково.

М. Дюлгерски


Още за: селекция   Симитли   Септември   Още от: Спорт

Принтирай статия
4 коментара
10 Юли 2014 13:25 | смях смях
Оценка:
5
 (
5
 гласа)

ееее Поли това не е Места Хаджидимово да се договориш с Мильо и айде


11 Юли 2014 00:30 | фен
Оценка:
0
 (
2
 гласа)

имаме най грозният "стадион"-игрище особено югоизточната страна е сивобетонна смърт!!!


11 Юли 2014 07:25 | БФС
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Тото контролите на Перун Кресна вървят по график .На мача с Хасково 0-4 телефоните на всички футболисти са били събрани


11 Юли 2014 12:00 | Митко
Оценка:
1
 (
1
 гласа)

Смешници, но с истинско име, а не крадено ! Колибари, с кражби не се стига до никъде, пак ще играете със Сенокос и Добри лаки ! крадените пари на Камбита ще свършат и БОТЕВ, пак ще е в селските групи !!!!




Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар