”чените с революионно откритие! "”биват" псориазиса с клетъчна терапи€ Ќа първи €нуари църквата отбел€зва ќбрезание √осподне и се почита паметта на —вети ¬асилий ¬елики Ѕърза пица с €йца
   –егистрац舫абравена парола

—илен старт на контролите за —ептември (—имитли)

14 юли 2018 15:16   4179 прочита

ќтборът на —ептември (—имитли) победи отбора на Ѕотев(»хтиман) с 4:0 в първата контрола, изиграна днес на стадион „—ептември“ в —имитли. ѕървата контрола на симитличани премина под знака на положителната игра и резултат. ћомчетата —пас —тоименов показаха добър футбол и това пролича в резултата. ѕрез двете полувремена —тоименов заложи на два различни състава, като през първата част играха повечето нови попълнени€, а през втората част от основата на отбора.

ѕрез първото полувреме футболистите на —ептември имаха поне три пропуска, които можеха да покачат резултата, но до почивката той остана равен- 0:0.

¬тората част, състава се промени, като старши-треньорът даде шанс на всички свои играчи.

ѕърви€т гол на терена в —имитли, бе реализиран от јсен “опузов в 62-та минута. ћного бързо след това- само с минута по-късно, топката попадна в краката на ¬икторио ¬езаров, който реализира добър гол за 2:0. ¬ 80-та минута, след пас на ¬езаров, ¬еско ¬есков пое и вкара за класическото 3:0. ¬ 85-та минута Ћъчезар ƒафков реализира победното четвърто попадение за отбора на —ептември и закова на 4:0.

“реньорски€т щаб на —ептември (—имитли) е доволен от старанието на всички момчета в днешната първа контрола и очакват след повече работа, резултатите да са в т€хна полза за напред. „»маше желание от всички, доволни сме от играта. ¬ контролите резултатът не е много важен, но е добре, че победихме с такава разлика“ каза —тоименов.

Ќа 18-ми юли (ср€да) е следващата контрола на симитличани с ’ебър (ѕазарджик) , ко€то ще бъде играна на стадиона в Ѕанско.

—ъстав първо полувреме: ¬асил ’ристов, »ли€н Ѕабулев, »вайло »ванов,  онстантин ћитев, јнтонио  ирилов, ¬ладимир √огов, Ѕорис Ѕожинов, ћирослав ћарчев ,  ирил Ќиколов, ’ристо ѕетров, »брахим јлим

—ъстав второ полувреме:»ли€н ”зунов, Ѕорис Ѕожинов(ƒимитър ћилчов), јлександър ’анджийски, јсен “опузов, Ћюбомир »лиев, Ѕорислав ¬акадинов, ¬еско ¬есков,  ирил ƒомозетски, Ћъчезар ƒафков, ¬икторио ¬езаров.