Септември (Симитли) вкара два на Левски, но получи четири

27 юни 2015 17:15   7466 прочита

Цели два гола вкара отборът на Септември във втората си контрола от подготовката. Момчетата на Йордан Боздански бяха точни на два пъти във вратата на Левски, при загубата с 2:4, на стадиона в Самаков. Първият гол за „сините” в подготвителния период вкара навършилият наскоро 18 години Божидар Краев с техничен удар в 9-ата минута. Септември изравни в 21-ата минута чрез Костадин Кацимерски, който бе точен с глава. След половин час игра Левски отново си върна аванса. Каращият проби Атанас Курдов се разписа на добавка. Минута преди почивката Владислав Мисяк вкара нов гол на добавка, след като удар на Борислав Цонев от фаул срещна страничната греда.

В 62-ата минута Нину записа името си сред голмайсторите с куриозен гол. Защитникът се опита да центрира, топката прехвърли вратаря, удари се в гредата и спря в мрежата. Десет минути преди края върналият се на терена Орачев си вкара автогол след лошо връщане към вратаря Николай Кръстев. За Септември дебют записа юношата на Пирин вратаря Филип Димитров.