Септември Симитли победи Пирин ГД в контрола

25 януари 2022 17:22   4781 прочита

Втородивизионният Септември Симитли победи с 2:0 Пирин Гоце Делчев в контролна футболна среща играна в Гоце Делчев. Това бе първа победа за момчетата на Спас Стоименов,след като досега отборът от Симитли загуби с 1:2 от Левски Лом и направи 0:0 със столичния Септември.

Срещата се игра при студено и слънчево време,но и отлично подготвен терен.Головете за победителите вкараха дошлият на проби французин Нелсън още в 1-та  и Димитър Благов в 82-та минута.

Септември направи много силно първа полувреме,когато футболистите му вкарах гол,удариха греда и на два пъти бранители на Пирин Гоце Делчев избиха удари от голлинията, предаде pirinsport.com.

За неврокопчани проверката бе втора от началото на подготовката,след като в събота възпитаниците на Димитър Крушовски завършиха 2:2 с Банско.

Още за: Победа   мач   Симитли   Още от: Спорт