Септември Симитли най-после победи в 10–тия си мач
04
ноември
2012
17:26
1 коментар
7872 прочита



Едва в десетият си мач от налото на първенството в Б група Септември Симитли постигна победа. След три равенства и цели 5 загуби дойде ред и на пълния успех. Той бе постигнат при гостуването на Сливен с 3:1. В 35- та минута бившият юноша на Милан Антонио Михайлов изведе Септември напред в резултата.
След почивката Андреев изравни, а симитличани стигнаха до трите точки с попадения на Андреас Васев и Фидел Куаме. В същото време регионалното дерби между отборите на Банско и Пирин Разлог не излъчи победител. Домакините от ФК Банско поведоха преди почивката с гол на Венцислав Бенгюзов, а след паузата Димитър Наков възстанови равенството.
Лъчо Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.