С юмруци заздравиха приятелството си! Здрав пердах си спретнаха футболистите на Пирин и Туркменистан, контролата бе прекратена

02 септември 2017 11:34   7963 прочита

Приятелската среща между отборите на Пирин и националния тим на Туркменистан изобщо не бе приятелска. Двубоят бе прекратен в 65-та минута от главният рефер Волен Чинков, заради сбиване между футболистите. Грубите изяви на футболистите от бившата съветска република стигнаха своя връх в средата на второто полувреме, когато защитник на гостите изрита жестоко нападателят Станислав Костов.

Неговите съотборници реагираха и се получи екшън, на който край сложи Вален Чинков. През първото полувреме реферът показа червен картон на футболист на Туркменистан, но и това не помогна. Мачът се игра на терена село Покровник край Благоевград, а преди това сряда националите на Туркменистан победиха Верея в Стара Загора с 1:0.