С 3:0 “Малеш” подсказа на кресненци какво ги чака във “В” група

27 юли 2009 00:10   7046 прочита
Краси Стоянов

Големият претендент за промоция в професионалния футбол “Малеш” разби с 3:0 новия член на Югозападната “В” група “Перун” на неговия стадион и подсказа на кресненци, че ги чакат тежки минути по терените на третия ешелон. Васил Ташев откри в 30-та мин. със силен шут, а след още 120 секунди резултата удвои Мартин Станков. В хода на двубоя съперниците си размениха по няколко греди - Янкулов за домакините и Вакареев и Топалов за гостите. През втората част треньорите на двата тима Валентин Станков и Пламен Мицански пуснаха нови единайсеторки с футболисти на проби и качеството на игра спадна. В 82-та мин. юношата Пецанов изработи дузпа, реализирана от Краси Стоянов. Това бе третият гол в досегашните три спаринга за отпратения от елитния “Пирин” играч. От днес микревци са на подготвителен лагер в Костенец, където са договорили 3 контроли - с “Бенковски”, “Рилски спортист” и “Германея”.

Още за: ФК Малеш   ФК Перун   победа   Още от: Спорт