Родители и деца от ТК Академик аплодират Цвети Пиронкова в Арена Аремеец
04
ноември
2012
14:18
3735 прочита



Група от родители и деца, състезаващи се за клуб по тенис Академик изгледаха на живо мача на Цвети Пиронкова от турнира на шампионките. В зала Арена Армеец малките тенис надежди усетиха тръпката на този спорт, а главни действащи лица бяха Цвети Пиронкова е Каролин Вожняцки. Водач на групата от Благоевград бе ръководителят на клуб по тенис Академик Даниел Томова.
Бурната подкрепа, която децата оказаха на Цвети не бе достатъчна за успех срещу бившата №1 в световния тенис Возняцки. Въпреки това младите тенисисти попиха от атмосферата в зала Арена Армеец и видяха на живо тенис от световна класа.
Лъчо Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.