Пирин Разлог "стъпи накриво" пред Сливен



Отборът на Пирин Разлог стъпи накриво при гостуването си на аутсайдера в Б група Сливен. Равенството 0:0 осигури на Сливен първа точка от началото на първенството. Двубоят на стадион "Хаджи Димитър" бе повече от скучен и нулевото реми напълно отразява показаното на терена. Домакините са на последното 14-о място в "Б" група с 1 точки.
Пирин Разлог е с 11 точки, но остава в зоната на изпадане. Недоволен от представянето на своите футболисти бе старши треньорът на Пирин Иван Стойчев. Според него победата срещу Спартак Варна с 3:0 преди няколко дни е вирнала носовете на неговите футболисти и те са подценили съперника. Сега са разложани престои още гостуване от редовния 12 – и кръг на Б група. В неделя Пирин ще пътува до Раковски за мач с местния отбор. Седмица по – късно Пирин Разлог приема Левски в мач реванш от турнира за купата, след 0:3 на Герена.
Лъчо Петров
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.