Полезно е да прочетете! 20 правила за етикет, които всяка дама трябва да знае Тежки дни за Деси Слава! Тя огромна си стои вкъщи, Благой вилнее по кръчмите (Фото) Ужасяващо! Лицето на красива моделка бе изпепелено от етерично пачулиево масло (СНИМКИ 18+)
   РегистрацияЗабравена парола

Пирин обърна македонския Брагалница

19 юли 2018 09:54   3843 прочита

В контролна среща играна на базата в село Рилци Пирин победи Брагалница Щип с 2:1. Гостите поведоха преди почивката с гол на Ристе Наумов.

Второто полувреме обаче домакините бяха по- активни и обърнаха резултата. Точен за 1:1 бе Антон Костадинов с удар от 30 метра.

Влезлият като резерва Аспарух Смилков вкара победното попадение в 64- та минута на мача. Последната проверка за Пирин е в събота на стадион Христо Ботев срещу Победа Прилеп.